Wierzymy, że każdy powinien być szczęśliwy w pracy. My jesteśmy!

Praca w Opiece
zespół Secawo Katowice

Codziennie staramy się jak najlepiej dopasować ludzi do miejsc pracy i pomóc im wykorzystać swój cały potencjał. Rekrutujemy ludzi dla ludzi – tak definiujemy naszą działalność. Do każdego procesu rekrutacji podchodzimy indywidualnie, dbamy o partnerską atmosferę i budujemy długotrwałe relacje.

O nas

Pomożemy Ci zrealizować Twoje plany

Naszą rolą jest rekrutacja Opiekunek i Opiekunów dla potrzebujących seniorów, którzy zgłaszają się do naszych niemieckich współpracowników.

Gwarantujemy legalność zatrudnienia oraz pomoc specjalistów i pasjonatów którzy Tworzą naszą firmę. Dzięki ścisłej współpracy z prywatnymi rodzinami i wiarygodnymi agencjami partnerskimi jesteśmy w stanie rzetelnie przedstawić faktyczny stan zdrowia Seniora.

Zapraszamy do aplikowania! Jeżeli przedstawiona oferta pracy nie jest ofertą, której szukasz, zadzwoń poszukamy oferty zgodnej z Twoimi oczekiwaniami.

  • Nasze doświadczenie i wiedza to efekt wieloletniej działalności na rynku.
  • Codziennie otrzymujemy kilkadziesiąt ofert pracy, więc jesteśmy gotowi przedstawić ofertę wyjazdu spełniającą oczekiwania każdej opiekunki.
  • Nasz dewiza to bezpieczeństwo i legalność zatrudniania. Dlatego też naszym opiekunkom gwarantujemy opłacanie składek ZUS, pełnego dostępu do opieki medycznej w Niemczech (na podstawie karty EKUZ), poświadczonego formularza A1 oraz prywatnego ubezpieczenia na terenie Niemiec. 
Nasze wartości

Mamy głęboką świadomość tego, w jak delikatnej sferze życia funkcjonujemy.

Dlatego w każdej relacji zawodowej, którą nawiązujemy stawiamy na uczciwość, szacunek i zrozumienie. Dbamy o profesjonalizm naszych opiekunek, ale wiemy też, że nawet w najtrudniejszej sytuacji trzeba być po prostu człowiekiem.

Troszczymy się o pracowników, aby czuli się zaopiekowani, usatysfakcjonowani i zmotywowani, by troszczyć się o swoich podopiecznych najlepiej, jak to tylko możliwe. Troska do dla nas szacunek i odpowiedzialność. Troska jest naszym priorytetem w każdym obszarze działań, także w stosunku do pracowników. Wartości, które komunikujemy na zewnątrz funkcjonują też wewnątrz organizacji.

10

lat w branży odpiekuńczej

Jesteśmy zespołem
z doświadczeniem.
5426

Zatrudnionych opiekunek/ów

Zapewaniamy tylko sprawdzone oferty pracy.
2857

zaopiekowanych rodzin

Troska jest naszym priorytetem
1712

średnia pensja netto

Godne wynagrodzenie zawsze na czas